Elegant en compact montuur dat bijzonder geschikt is voor een wat smaller gezicht, zonder in te leveren op comfort. De inkepingen aan de zijkant van de bril zorgen voor extra ventilatie tijdens het werk.
Dit montuur heeft de volgende certificering:
In onze conformiteitsverklaring verklaren we dat dit montuur voldoet aan alle geldende Europese richtlijnen en wetgeving.
Download conformiteitsverklaringAl onze veiligheidsbrillen hebben een fabrieksgarantie van twee jaar. Daarnaast is goed onderhoud essentieel. Download de onderstaande PDF voor handige tips voor het onderhouden en reinigen van je veiligheidsbril.
Download onderhoudstipsBij elke veiligheidsbril op sterkte leveren we geheel gratis de volgende extra's:
Grijs
Trivex
18 gram
Kunststof
NEN-EN-ISO 16321-1:2022
CE-markering
Al onze nieuwe monturen hebben een CE-markering en voldoen aan de nieuwe ISO 16321 normering. De uitstekende pasvorm zorgt daarnaast voor een hoge mate van comfort. Kies dus zorgeloos een montuur uit dat voldoet aan de strengste eisen en ook nog eens comfortabel is.
Hans Anders is op dit moment met meer dan 400 winkels actief in Nederland en België met oog- en hoorzorg. In 2021 en 2022 won Hans Anders dankzij een succesvolle omnichannelstrategie de ‘Shopping Award’. Hans Anders en eyes + more zijn lid van de branchevereniging UFON, de grootste belangenbehartiger van filiaalbedrijven en franchiseformules in de Nederlandse optiekbranche.